У 2012 році введені в експлуатацію таунхауси першої черги ЖК «Клубний Дім Парковий»  До складу комплексу входять таунхауси площею 160 м² та котеджні квартири від 70 м² окрім цього у загальному користуванні мешканців ЖК «Клубний Дім Парковий» велика прибудинкова територія, де облаштовані: дитячий та спортивний майданчики, доріжки для прогулянок, альтанки, фонтан та багато інших необхідних речей для комфортного якісного життя.

ЖК «Клубний Дім Парковий» — це спільнота однодумців, а звідси і затишок, порядок та комфорт. Висотний будинок — це завжди скупчення випадкових людей, безлад та безвладдя, неможливість впливати на ситуацію. Окремий приватний будинок не всім доступний, не кожного влаштовує повне усамітнення та клопоти з обслуговуванням. ЖК «Клубний Дім Парковий» об’єдную плюси міської квартири та приватного будинку. У наших таунхаусах та котеджних квартирах передбачена можливість вільного планування.  Житло з вільним плануванням це єдине приміщення, в якому є: зовнішні несучі стіни і санвузли. Власник квартири може зробити її студією або ж одно- чи двокімнатною.  Привабливість такого планування полягає в можливості спланувати простір без зносу «зайвих» стін, які потім потрібно вибудовувати у новому місці. Це оптимальне рішення для сучасного раціонального проживання.

Основні характеристики будинків:

стіни — керамічна цегла;
перекриття — залізобетонні пустотні плити;
утеплення — пінопласт 10 мм (максимально утримує тепло зимою та прохолоду влітку);
вікна — енергозберігаючі преміум-класу;
опалення — автономне у кожній квартирі;
дах — металочерепиця

Особливості

Проектом передбачена можливість у кожній квартирі встановити камін. Власники квартир на першому поверсі отримують у користування дві ділянки землі з обох сторін будинку та можливість облаштувати цокольний поверх для ванної кімнати або кухні.